• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 70 m2 - Bystré, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín (již není v nabídce)

Cena: 1 300 000 Kč
Stav:archiv
70 m2, parcela 457 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej roubenky určené k rekonstrukci o dispozici 3+1, s číslem popisným, ve Frenštátě pod Radhoštěm, Bystré.

Dům je dřevěno - cihlový, ro...ku 1920, částečně podsklepený, v původním stavu, určený k rekonstrukci.
Dispozice:
• 1. NP (první nadzemní patro)(přízemí): V prvním nadzemním podlaží se nachází veranda, menší zádveří dva pokoje, kuchyně, koupelna s sociální zařízení WC a vstup do garáže.
• 2. NP (druhé nadzemní patro)(patro): V druhém podlaží se nachází podkrovní pokoj a půdní prostory, což umožňuje případnou realizaci vestavby.
• 1. PP(sklep): menší sklepní místnost, suchá, s velice dobrým sklepním klimatem, bez plísní a podobně.

K domu je přistavěna zděná garáž (nutno dořešit na SÚ, náklad max 30. 000, - Kč). Na pozemku taktéž zděná menší hosp. budova - dřevník a studna. Zabetonované sloupky – příprava na kryté stání.
Trámy střechy se jeví zdravé, střecha nezatéká, krytina plech. Vytápění TP (topidla v místnostech), voda z vlastní studny, obecní vodovod na hranici pozemku, plyn na hranici pozemku, odpady jímka.

Dům se nachází v klidné okrajové části Frenštátu pod Radhoštěm ve vzdálenosti 2, 5 Km od centra města. Jedná se o velice atraktívní lokalitu s výhledem na hřeben Pustevny - Kněhyně.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, kontaktujte našeho profesionálního prodejce nemovitostí. Ev. číslo: 19080.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Bystré , Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín, Česká republika Bystré, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín