• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 60 m2 - Kopaná, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín (již není v nabídce)

Cena: 4 200 000 Kč
Stav:archiv
60 m2, dřevostavba, parcela 1858 m2
Popis: Nabízím prodej nemovitosti/chaty s možností trvalého bydlení s evidenčním číslem + pozemek územním plánem města určen k výstavbě rodinných domů, ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Dispozice:
V přízemí se nachází obývací pokoj, ...kuchyně, koupelna, spíž, prostorná veranda a samostatné sociální zařízení WC. V prvním patře se nachází obytný podkrovní prostor.

Chata je dřevěná, postavená na zděných základech, částečně podsklepená, střecha sedlová, na plném bednění je plechová krytina. Vytápění krbovými kamny na dřevo, okna dřevěná dvojitá, podlahy prkenné, rozvod studené i teplé vody, zdrojem teplé vody je el. bojler 80l. , Zdrojem vody je studna s hloubkou 4, 5 m, domácí vodárna – Darling. Kanalizace obecní, elektřina 380 V.

Možnost zřídit plynovou přípojku.

Přístup po obecní komunikaci.

Volejte a zeptejte se na více podrobností.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte - li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Jiřina Hlavenková - certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 24917. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kopaná , Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín, Česká republika Kopaná, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín