• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 49 m2 - K Jevanům, Kozojedy, okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 2 390 000 Kč
Stav:archiv
49 m2, parcela 289 m2
Popis: včetně provize a právního servisu. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej rekreační chaty přizpůsobené k celoročnímu užívání, zahrada, vlastní pozemek, žádaná lokalita jevanských lesů a rybníků s velice zdravým ovzduším a překrá...snou přírodou, 30 minut od Prahy.
Podlahová plocha je 48 m², dále terasa 20 m², přilehlá dílna a upravená zahrada s jezírkem, celková plocha pozemku 298 m².
Nemovitost působí velice příjemným dojmem, nejen interiér, ale i každý kousek zahrady je maximálně využit a skýtá úžasnou pohodu.
Po vstupu do chaty Vás velice mile překvapí útulný krásně prosvícený prostor působící více jako malý rodinný domek.
Dispozičně řešeno jako 2+1. Předsíň, obývací pokoj se vstupem na jižně orientovanou terasu, skýtající velice příjemné posezení s výhledem do zahrady,
dále kuchyň s rohovou plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, malá ložnice, prostorná koupelna a toaleta zvlášť.
Stavba je na podezdívce, z části dřevostavba, z části zděná, kvalitní plastová okna, bezpečnostní dveře, nové podlahy, nová elektřina, voda z vlastního vrtu zavedena do chaty, vytápěno krbovými kamny s přípravou pro osazení ÚT (teplovodní vedení rozvedeno po celém obvodu chaty), vnitřní stěny a stropy jsou ze sádrokartonu a jsou zatepleny s odvětráním. Odpad řeší septik.
Klidné místo u lesa, na okraji obce Kozojedy. Přestože chata stojí v sousedství rekreačních chat a rodinných domků, její poloha zajišťuje naprosté soukromí a klid. Přístup po obecní komunikaci, parkování na pozemku pro 2 auta.
Turistické trasy a cyklostezky křižující Jevanské lesy, Vyžlovku a Voděradské bučiny. Procházkou obec Jevany s příjemnou restaurací, koupaliště, přírodní rybníky, v zimě běžecké trasy.
Dobře dopravně dostupné, 10 minut chůze BUS do Prahy, v obci Kozojedy obchod a hospůdka, autem 5 minut Bila, veškerá infrastruktura v nedalekém Kostelci nad Černými lesy nebo v Říčanech.
Rekreační objekt je též možné rekolaudovat na RD (rodinný dům), dle ÚP možno navýšit stavbu o patro.
Velmi doporučuji prohlídku tohoto moc hezkého místa. Ev. číslo: 629926.
 • Vložení inzerátu:
  21.5.2020
 • Kód:
  3090450
 • Typ nemovitosti:
  Chaty a chalupy
 • Podlahová plocha:
  49 m2
 • Plocha parcely:
  289 m2
 • Stav objektu:
  Velmi dobrý
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Kozojedy má 663 obyvatel, z toho 453 v produktivním věku.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: K Jevanům , Kozojedy, okres Praha-východ, Česká republika K Jevanům, Kozojedy, okr. Praha-východ