• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 450 m2 - Vůsí , Květov, okr. Písek (již není v nabídce)

Cena: 5 780 000 Kč
Stav:archiv
450 m2, cihlová, parcela 2250 m2
Popis: k jednání. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej chaloupky na samotě u lesa, v osadě Vůsí u Květova s moc hezkým okolím lesů a přírody a 1km od Orlické přehrady. Dům vzdálený 9km od hradu Zvíkov, 10km od Milevska, 25km od... Písku a Bechyně a 35 km od Tábora.
Bývalá hájenka ze 70. let na okraji osady s jedinečnou polohou cca hodina jízdy autem z Prahy a moc hezkým výhledem do krajiny vedle přírody na pozemku 2250 m² s možností rozšíření.

Dům se sedlovou střechou, která v nedávné době prošla rekonstrukcí. Dům je téměř celý podsklepen. Sklep nabízí umístění např. sauny. Dále zde najdeme kotel na tuhá paliva napojený na ústřední topení a vodárnu napojenou na vlastní studnu. Dále má garáž a dalších víceúčelové a úložné prostory.

V přízemí najdeme kromě chodby kuchyň, obývací pokoj, ložnici, špajz, samostatné sociální zařízení WC, koupelnu s sprchovým koutem a vanou, víceúčelovou technickou místnost (třeba pro saunu nebo vytáčení medu : - ), skládek, průchod do zahrady se schody na půdu nad garáží, kde je možné vybudovat další pokoj a propojit ho s podkrovím nad obytnou částí domu, kde najdeme kromě dalších dvou ložnic také samostatné sociální zařízení WC, 3 menší tzv. kumbály a jednu místnost umožňující propojení s podkrovím nad garáží.

Ve všech obytných místnostech jsou na podlaze moc hezké zachovalé parketová podlaha. Díky třem komínům je možné i umístění lokálních kamen v pokojích.

Vstup do domu je možný jak z průčelí, tak ze zahrady.
Na zahradě osázené ovocnými stromky dále najdeme praktický kurník s chlívkem.

Dům je ideální jak pro rekreaci , tak i trvalé bydlení pro ty kdo hledají naprostý klid venkovského života s blízkostí přírody a Orlické přehrady a dosažitelností větších měst okresní velikosti.
Nabízí jak tradiční venkovské bydlení s užitkovou zahradou včetně možností chovu např. drůbeže, včel či ovcí nebo po stavebních úpravách si zde lze představit vysoce moderní dům s okrasnou zahradou.

Vzhledem k poloze v klidné krajině u Orlické přehrady je zde žádaný pronájem rekreačních nemovitostí. Ev. číslo: 633779.
 • Vložení inzerátu:
  8.4.2021
 • Kód:
  3204485
 • Typ nemovitosti:
  Chaty a chalupy
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Podlahová plocha:
  450 m2
 • Plocha parcely:
  2250 m2
 • Stav objektu:
  Dobrý

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Vůsí , Květov, okres Písek, Česká republika Vůsí , Květov, okr. Písek, Jihočeský kraj