• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 40 m2 - U obce, Praha 12, Praha (již není v nabídce)

Cena: 23 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
40 m2, parcela 550 m2
Popis: +provize Realitní kanceláře 20. 000, - kč včetně DPH + elektrika cca 2. 000, - kč dle spotřeby. . Exkluzivní nabídka pronájmu chaty v klidné části obce Praha - Cholupice. Chata se nachází v klidné zahrádkářské kolonii. ... Jedná se o samostatnou patrovou budovu s dispozicí 5+kk.
Chatu o zastavěné ploše 18 m² s plochou pozemku 550 m² doplňuje krásná ještě nedávno velice opečovávaná zahrada, vzrostlá vegetace poskytuje v horkých letních dnech příjemný stín, stejně tak zděný menší bazének vám poskytne ochlazení.
Nyní zahrada čeká na někoho kdo jí dá svou péči a bude si užívat každodenního klidu, odpočinku, relaxace, jedná se o velice klidnou lokalitu, nedaleko pastva pro koně, les, pole. Najdete zde maliny, meruňky, jabloně, rybíz, víno, dva veliké záhony připravené k zasetí, velký skleník pro vaše pěstování, zastřešenou pergolu uprostřed zahrady. Velkou výhodou je místní studna.
Chata má 4 obytné místnosti a jednu vetší suterénní místnost s oknem, velkou kuchyň. Objekt disponuje koupelnou se sprchou, bidetem a má pouze suchý mobilní záchod, je zde jímka na odpad.

V chatě je veškeré zařízení již pro vás připraveno 3 krát postel, nábytek, stůl, židle, křesla, pračka, venkovní sezení. Vytápění je zajištěno lokálním vytápěním - tuhá paliva, brikety, uhlí s tepelným výměníkem s rozvodem do radiátorů. Nové rozvody elektřiny. Byl zde nově instalován bezpečný nerezový izolovaný komínový systém. K dispozici je také 1 parkovací místo na pozemku. Celková podlahová plocha chaty činí 40 m².
Nájemné včetně vodného(místní studna): 23. 000, -
Vratná kauce: 23. 000, -
Elektrika převedena na vás: cca 2. 000, - kč
Tato nabídka je určena pro nájemníky, chataře, zahradníky kteří hledají klidné chatové bydlení v přírodě s možností relaxace v zahradě s menším bazénkem. Chata se nachází ve velice dobrém stavu a nabízí hezké bydlení v prostředí přírody.

Pro více informací neváhejte kontaktovat realitní kancelář.


Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku chaty k pronájmu! Prohlédněte si chatu ještě dnes. Ev. číslo: 26585. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: U obce , Praha 12, Praha, Česká republika U obce, Praha 12, Praha