• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 385 m2 - Dubnice , okr. Česká Lípa

Cena: 4 990 000 Kč
Stav:Volný
385 m2, parcela 1725 m2
Popis: úvěr zajistím s možností výběru výhodné hypotéky. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej domu vesnického typu (5+kk) se stodolou a dílnou. Umístěn je v malebném a klidném místě plném ...zeleně a přírody v obci Dubnice ( kat. území Dubnice u Ralska). Na přilehlého pozemku se nachází menší zemědělský objekt . Dům je na jižní stranu, má dvě nadzemní podlaží a neobytné podkroví, které je vhodné pro případnou obytnou vestavbu. Dům není podsklepen. Je napojen na vodovodní řád. Alternativou dodávky vody může být i v tuto chvíli nefunkční studna, která by (dle technického posouzení) mohla být obnovena a tak by snížila měs. náklady bydlení/rekreaci. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Základy domu jsou kamenné a stěny z cihel. Střecha domu je sedlová s eternitovými šablonami. Podlahové krytiny tvoří především prkenné podlahy , lino a keramická dlažba. Elektrické rozvody jsou původní, nejspíše v hliníku. Rozvody vody a odpadů jsou z větší části původní, ocelové potrubí a částečně novější plastové potrubí. Vytápění je kotlem na tuhá paliva(stáří cca 4 roky) . Teplou vodu zajišťuje el. bojler.

Do domu vstoupíme přes verandu do větší chodby. Zde je vchod do hlavní místnosti, kuchyně s obývací částí a na tuto místnost navazuje druhý pokoj. Z chodby je pak vstup do koupelny se sprchovým koutem a sociální zařízení WC. V koupelně je nestandartně umístěn kotel na pevná paliva. V čele haly je dřevěné schodiště do 2. NP (druhé nadzemní patro) a vpravo vchod do stodoly (nyní využívána jako dílna a sklad). Stodola má také samostatný vstup ze dvora.

Ve 2: NP je chodba , komora, 5 pokojů, balkón a velký půdní prostor z kterého se po schodech vychází do půdního podkroví, který je otevřeno po celém půdorysu domu. Oba půdní prostory mohou být do budoucna využity jako obytné. Případně by zde byl také hezký ateliér.

Vedlejší stavbou na dvoře je menší zemědělský objekt. Jednu část tvoří konírna a druhá část je pro drobná hospodářská zvířectva (slepice, prasata, králíky). Stavba má podkroví se sedlovou střechou. Velikost půdorysu cca. 81 m². Tato stavba mimo jné nabízí i možnost vybudování prostoru pro posezení s přáteli nebo dvougaráže.
Velikost pozemku 1 725 m². Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.

V obci je prodejna potravin i restaurace s kulturním sálem. Autobusová zastávka je cca 500 m od domu. Dojezdová vzdálenost do Stráže pod Ralskem s kompletní obč. vybaveností je 5, 5 km (10 min. jízdy), Liberec 28 km(30 min. ). Střediska zimních sportů - Ještěd 30 min. , Bedřichov 45 min. . Ten kdo má rád letní sporty ocení nedaleký Hamr na Jezeře a vodní nádrž Stráž pod Ralskem. Od domu je to 10 min. jízdy (cca 7 km) na nájezd na rychlostní sinici Rynoltice - Liberec - Praha.

Jste větší rodina a uvítali by jste rekreační chalupu na společná setkání a akce, ale při zachování soukromí. Tento dům díky své velikosti zajistí každému vlastní pokoj. Neváhejte a volejte, ráda Vás nezávazně nemovitostí provedu. Ev. číslo: 634908. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  10.6.2021
 • Kód:
  3228606
 • Typ nemovitosti:
  Chaty a chalupy
 • Podlahová plocha:
  385 m2
 • Plocha parcely:
  1725 m2
 • Stav objektu:
  Před rekonstrukcí
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Dubnice má 647 obyvatel, z toho 464 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
Lokalita: Dubnice , okres Česká Lípa, Česká republika Dubnice , okr. Česká Lípa, Liberecký kraj

Kontakt

Blanka Rosková


Podobné nabídky v okolí


 • Objednání prohlídky a více informací
 •  
 • Poslat na e-mail
 •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: