• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 200 m2 - Sezemice , okr. Mladá Boleslav (již není v nabídce)

Cena: 2 400 000 Kč
Stav:archiv
200 m2, parcela 1346 m2
Popis: cena je včetně kompletního realitního a advokátního servisu. Zprostředkujeme Vám zajímavý prodej původní velké chalupy/rekreačního objektu v klidné části obce Sezemice, okres Mladá Boleslav. Chalupa se zastavěnou plochou 2...00m² se nachází na rozlehlém pozemku o celkové ploše 1. 346 m².
Skládá se ze tří podlaží - přízemí, prvního patra a půdy s kvalitními trámy a eternitovou střechou. Atypická dispozice nabízí mnoho prostorných místností. V přízemí je starší a novější část, jsou zde 4 velké pokoje, 2 chodby, kuchyně a velká koupelna. První patro disponuje 5 místnostmi + největší místnost o ploše ca 50 m² sloužila dříve jako školní třída.
K dispozici je velká zatravněná zahrada, která svým umístěním za domem nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek s rodinou či přáteli.
Inženýrské sítě: napojeno na elektřinu 230V/400 V a na obecní vodovod, odpad je řešen prostřednictvím jímky. Topení je zajištěno dvěma kamny na pevná paliva. Podlahy jsou původní dřevěné.
Jedná se o původní stavení, stav je k rekonstrukci, což nabízí novým majitelům jedinečnou příležitost vytvořit si podle jejich představ vlastní pohodlné bydlení nebo rekreační nemovitost v příjemném a klidném venkovském prostředí.
Nabízí velký potenciál a možnosti dalšího využití prostoru i pozemku (např. vybudování bazénu, dostatek parkovacích míst, vybudování garáže či dílny atd. ).
Určitě oceníte take historickou hodnotu nemovitosti, kde největší místnost byla využívána jako školní třída pro vyučování.
Dosud je chalupa využívána hlavně od jara, přes léto až do podzimu k rekreačním účelům.
Nemovitost je umístěna uprostřed poklidné vesničky Sezemice, nedaleko je místní restaurace a po 100 m dojdete na náves s rybníkem.
Obec Sezemice se nachází v okrese Mladá Boleslav, rozkládá se ca. 9 km severně od města Mnichovo Hradiště. Optimální dostupnost z hlavního města Prahy 90 km, další větší města jsou v blízkosti 15 km Turnov a 30 km Liberec. Umístění láká take k výletům za nedalekými kulturními a turistickými zajímavostmi (národní geopark Ralsko, Doksy, Bělá p. Bezdězem, Máchovo jezero, CHKO Český ráj s hradem Trosky či CHKO Kokořínsko - Máchův kraj a další).

Koupi nemovitosti lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám pomůžeme zařídit s nejnižší úrokovou mírou na trhu.
Nepromeškejte příležitost vlastnit původní chalupu s velkým potenciálem v klidné části obce Sezemice. Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací či domluvení prohlídky, kterou lze naplánovat i o víkendu. Těšíme se na Váš zájem! Ev. číslo: 31074. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  12.2.2024
 • Kód:
  3750977
 • Typ nemovitosti:
  Chaty a chalupy
 • Podlahová plocha:
  200 m2
 • Plocha parcely:
  1346 m2
 • Stav objektu:
  Před rekonstrukcí
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Sezemice má 116 obyvatel, z toho 77 v produktivním věku.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Sezemice , okres Mladá Boleslav, Česká republika Sezemice , okr. Mladá Boleslav, Středočeský kraj