• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem skladu 2 m2 - Pešlova, Praha 9, Praha (již není v nabídce)

Cena: 890 Kč/měsíc
Stav:archiv
2 m2, cihlová
Popis: cena od majitele, neplatíte provizi. Dumrealit. cz Vám nabízí pronájem skladových prostor jak pro jednotlivce - fyzické osoby, tak i pro podnikatele nebo celé firmy. K dispozici jsou samoobslužné sklady ve velikostech o...d 1, 5m² do 20m², jež se nacházejí v nově zrekonstruovaném garážovém domě ve Vysočanech na Praze 9 na místě velice dobře dostupném autem, v bezprostřední blízkosti MHD včetně metra B Vysočanská a vlakového nádr. Praha - Vysočany.
Sklady jsou díky permanentní ostraze k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a mohou sloužit jak pro krátkodobé skladování např. v průběhu stěhování, tak i pro dlouhodobé potřeby např. uchování firemních dokumentů, sportovního vybavení, nářadí, nebo nábytku. Na bezpečnost vedle kamerového systému dohlíží i vyškolená ostraha. Pro větší pohodlí je dům vybaven výtahem.
Cena kóje 1. 5 m² - 890 Kč měsíc, 5 m² - 1, 890 Kč, 10 m² - 2, 990 Kč a 20 m² - 4, 990 Kč.
Dále se v garážovém domě nachází celkem 370 parkovacích míst pro automobily, motorky i přívěsy.
Cena za pronájem parkovacího místa pro automobil je 1500 Kč měsíčně, motorka 850 Kč měsíčně. K dispozici je mimo jiné i dobíječka autobaterií a kompresor na pneu. Uvedené ceny jsou přímo od majitele, neplatíte žádnou provizi. Ev. číslo: 613968. Energetický štítek: E (16 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pešlova , Praha 9, Praha, Česká republika Pešlova, Praha 9, Praha