• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem restaurace 120 m2 - Pilská, Praha 9, Hostavice, Praha

Cena: 38 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
120 m2, cihlová
Popis: Nabízíme restauraci - bistro - bar po rekonstrukci se zařízením k dlouhodobému pronájmu.
Známá v okolí jako HUMMER BISTRO!

Rohová budova je přímo u hlavní silnice u autobusové zástavky na Praze 9 - Hostavicích, v nádher...né lokalitě obklopené parkem ve vilové zástavbě, ale zároveň v rušné části. Přímo naproti je dětské hřiště. Vlastní parkování před domem.

Pro zájemce je zde prostor k vybudování svých vlastních podniků dle své vize, vkusu a představ. Okolí a skladba obyvatel této části vyžaduje moderní a stylové Bistro/Bar pro každodenní a víkendové stravování s příjemným posezením. V blízkosti není žádná konkurence.

Prostor prošel celkovou rekonstrukcí, včetně nábytku a vybavení, viz fotografie. Nájemní smlouva se nabízí na dobu 5+5 let, není podmínkou.

První vstupní místnost s barem a posezením 2 - 3 stolků. Další místnost má celkem k posezení 38 - 42 míst a velká letní zahrádka s grilem a barbeque má kapacitu dalších 35 - 40 míst. Prostor určený pro kuchyň je o velikosti 14m2 - částečně zařízen bez spotřebičů, 2 krát samostatné sociální zařízení WC. Skladový prostor k dispozici.

Je také možnost si pronajmout za nižší cenu (oproti tržní ceně) byt 2+KK se samostatným vchodem nad restaurací, avšak není podmínkou.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ID nemovitosti EMA0006 - 0002.
Lokalita: Pilská , Praha 9, Hostavice, Praha, Česká republika Pilská, Praha 9, Hostavice, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací

Podobné nabídky v okolí

Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: