• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem restaurace 120 m2 - Pilská, Praha 9, Hostavice, Praha

Cena: 38 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
120 m2, cihlová
Popis: K dlouhodobému pronájmu multifunkční prostor bistro - cukrárna - kavárna - lahůdky - pizzerie - prodejna. Zařízený nábytkem, po rekonstrukce a BEZ odstupného. Lukrativní místo s velkým potenciálem.

Rohová budova je přím...o u hlavní silnice u autobusové zástavky na Praze 9 - Hostavicích, v nádherné lokalitě obklopené parkem ve vilové zástavbě, ale zároveň v rušné části. Přímo naproti je dětské hřiště. Vlastní parkování před domem.

Pro zájemce je zde prostor k vybudování svého vlastního podniků dle své vize, vkusu a představ. Okolí a skladba obyvatel této části vyžaduje moderní a stylové občerstvení pro každodenní a víkendové příjemné posezením. V blízkosti není žádná konkurence.

Prostor prošel celkovou rekonstrukcí, včetně nábytku a vybavení, viz fotografie. V menší kuchyně, cca 14m2 k dispozice digestoř, regále, umyvadlo. Nájemní smlouva se nabízí na dobu 5+5 let, není podmínkou.

První vstupní místnost s barem a posezením 2 - 3 stolků. Další místnost je celá prosklená s výhledem do zelení, má k posezení 32 míst. Velká letní zahrádka nabízí kapacitu dalších 35 - 40 míst s možností grilování či barbeque.
2 krát samostatné sociální zařízení WC. Menší skladový prostor k dispozici.

Možnost pronajmu bytu přímo v budově.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ID nemovitosti EMA0006 - 0002.
Lokalita: Pilská , Praha 9, Hostavice, Praha, Česká republika Pilská, Praha 9, Hostavice, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: