• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem RD, 640 m2 - Pod Klaudiánkou, Praha 4, Praha (již není v nabídce)

Cena: 100 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
640 m2, cihlová, parcela 1645 m2
Popis: Zprostředkujeme Vám pronájem vily s dvěma byty. Vila z roku 1937 se nachází v klidné vilové části Prahy 4 – Podolí. V roce 1989 zde proběhla celková rekonstrukce. Vila je se svými 13 - cti pokoji, dvěma kuchyněmi a dalším...i technickými místnostmi velice prostorná pro několik rodin.
V 1. patře vily jsou 3 reprezentační místnosti + prostorná hala s krbem, zimní zahrada, kuchyně, koupelna s vanou, sociální zařízení WC, technické místnosti. Do druhého patra se jde po dřevěném schodišti, kde jsou 3 pokoje s terasami, hala s krbem, koupelna s vanou. V mezipatře se nachází další koupelna a samostatné sociální zařízení WC.
Vila má postranní schodiště, kterým se jde do 3. patra. Zde je další samostatný byt 4+1 se dvěma technickými místnostmi, koupelna s vanou a sociální zařízení WC, terasa. Vytápění centrální plynové.
Ve vile jsou na podlahách parketová podlaha a dlažba. Vila je kompletně zařízena. Měsíční náklady jsou cca 40. 000, - Kč.
Na pozemku se nachází zahradní domek s barem. Dále je na pozemku vyhřívaný venkovní bazén a 2 garáže. Krásný výhled na Prahu. Pouze dlouhodobý pronájem. Vhodné pro firmy, ambasády, rodiny. Byty ve vile lze pronajmout i samostatně. Byt 9+1 za cenu 79. 000, - Kč měsíčně a byt 4+1 za cenu 35. 000, - Kč měsíčně + poplatky. Ev. číslo: 17569. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pod Klaudiánkou , Praha 4, Praha, Česká republika Pod Klaudiánkou, Praha 4, Praha