• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem RD, 378 m2 - Na Cihlářce, Praha 5, Smíchov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 110 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
378 m2, cihlová, parcela 1700 m2
Popis: Nabízíme vám k pronájmu jedinečný architektonický skvost, Winternitzovu vilu na pražských Malvazinkách. Funkcionalistická vila z r. 1932 je dílem proslulého architekta Adolfa Loose a nabízí, kromě unikátního prostorového ...řešení, také 155 m2 teras s přemoc hezkým výhledem na Prahu a vzrostlou zahradu. Při celkové rekonstrukci byly zachovány veškeré původní architektonické prvky.

Přízemí dominuje prostorná dvoupodlažní obývací hala. V mezipatře je pracovna, plně vybavená kuchyň a jídelna. V prvním patře jsou 4 obývací místnosti, koupelna s sociální zařízení WC, vanou, sprchou, bidetem a šatna. Ze všech pokojů je vstup na velkou terasu. Ve druhém patře se nacházejí 2 obytné místnosti, koupelna, sociální zařízení WC a další velká terasa.

K dispozici je množství vestavěných úložných prostor, připojení k internetové připojeníu, alarm. Na pozemku se nachází parkovací stání pro dvě auta. Klidná prestižní lokalita s rychlým spojením do centra autem i MHD, metro Anděl 10 min pěšky nebo 5 min autobusem. V okolí kompletní občanská vybavenost, na nedalekém Andělu se nachází obchodní centrum Nový Smíchov. Vilu lze využít také jako komerční prostory.

Poplatky cca 15. 000 Kč měsíčně. K nastěhování od ledna 2017. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).
ID nemovitosti MDO0101 - 0014.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na Cihlářce , Praha 5, Smíchov, Praha, Česká republika Na Cihlářce, Praha 5, Smíchov, Praha