• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem RD, 255 m2 - Romana Blahníka, Praha-Zbraslav, Praha (již není v nabídce)

Cena: 65 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
255 m2, parcela 1177 m2
Popis: +popl. 5000 Kč. Dumrealit. cz Vám nabízí pronájem prvorepublikové vily s prostornou zahradou. Vila je po dokončení kompletní rekonstrukci včetně fasády a zateplení. Dispozice je - přízemí ...ň">2+1s koupelnou, 1NP (první nadzemní patro) - 3 pokoje + koupelna, suterén - koupelna, tech. místnost, 2 samostatné místnosti. Vytápění objektu je řešeno tepelným čerpadlem s rozvodem do radiátorů. Součástí je fotovoltaická elektrárna, jejímž účelem je snížení nákladů a soběstačnost v případě výpadků el. energie, termín dodání 03/2023. Voda přivedena do objektu z obecního vodovodu, dále na pozemku vlastní studna s možností využití užitkové vody na zálivku, bazén atd. . . Na pozemku je také technická stavba s dílnou a garáží na 1 osobní vozidlo. Celý pozemek je oplocen, vjezd na pozemek bránou s el. pohonem. V objektu instalován zabezpečovací systém.

Lokalita vilové čtvrti poskytuje klid a soukromí, k tomu navíc malebné okolí pro vycházky i cyklovyjížďky. Zároveň také nabízí kompletní infrastrukturu velkoměsta - sportovní i kulturní vyžití a skvělou dopravní obslužnost. V bezprostřední blízkosti domu najdete mimo jiné mateřskou školku a školu.
Do centra Prahy se bez problému dostanete během desetiminutové jízdy autem, velice dobrá dopravní dostupnost je na pražský dálniční okruh, po kterém pohodlně dojedete k dálnicím D1, D5, D6 a D7 i na letiště Václava Havla.
Doporučuji prohlídku této výjimečné nemovitosti. Veškeré informace Vám poskytnu telefonicky či na osobní schůzce. Ev. číslo: 641655. Energetický štítek: G (317 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Romana Blahníka , Praha-Zbraslav, Praha, Česká republika Romana Blahníka, Praha-Zbraslav, Praha