• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem RD, 125 m2 - Na rolích, Praha 4, Praha (již není v nabídce)

Cena: 35 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
125 m2, cihlová, parcela 642 m2
Popis: +popl. 5000 Kč, poplatky elektřina, plyn, voda, odpad, + provize RK. Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitele, pronájem rodinného domu v Praze 4 – Michle, který se nachází na strategickém místě a zároveň ...v klidu a v zeleni. Dům se skládá z přízemní (to je již dlouhodobě pronajaté) prvního patra kde je byt o velikosti 3+1 (70, 25 m²) s kuchyňskou linkou, zasklenou lodžii (6, 64m²), která slouží jako prádelna či sušárna nebo komora. Ve druhém patře je byt 1+1 či 2+kk (47, 79 m²) (kuchyňská linka může být dodána) a balkónem (7, 47m²). Vše na dohodě.
Dům je v udržovaném původním stavu s plynovým kotlem, vytápění etážové, bez vybavení. Dům je vhodný k estetickým úpravám. Nájemce si může dům předělat dle vlastní potřeby. Pokoje jsou velké a prostorné. Koupelna s vanou a sociální zařízení WC. Na podlahách je lino, parketová podlaha, dlažba. Velkou výhodu je možnost využívání dvou až osmi parkovacích míst na zahradě cca 654 m², která je kolem domu. Garáž není součástí pronájmu, ale je možné si jí pronajmout za poplatek 2. 000, - Kč/ měsíčně. Parkování před domem – modré zóny.
Dostupnost MHD je výborná. Doporučuji prohlídku. Veškeré občanské vybavení v místě, MŠ, ZŠ, kadeřnictví, pošta, lékař. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl vyhotoven PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G. Vhodné i pro vícečetnou rodinu, nebo spolu bydlení, případně firmu pro podnikání, sídlo firmy, kanceláře. Neakceptujeme ubytování zahraničních dělníku a pracovníků, děkuji za pochopení. K dispozici ihned nebo dle dohody. Prohlídky předem po telefonické domluvě.

Dům si můžete prohlídnout na https: //web4news. cz/home3d/na_rolich Ev. číslo: 29716. Energetický štítek: G (1 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na rolích , Praha 4, Praha, Česká republika Na rolích, Praha 4, Praha