• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem obchodních prostor 40 m2 - Ivana Olbrachta, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 12 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
40 m2, cihlová
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí pronájem komerčních prostor o celkové užitné ploše 40 m². Prostory se skládají z velké místnosti, zázemí pro kuchyň, samostatné sociální zařízení WC a místnost s umyvadlem. Volné ihned. Dům se na...chází přímo v centru nedaleko Masarykova náměstí v Brandýse nad Labem. Ideální prostory pro obchodní prostor, či kanceláře. Přímo u objektu je parkoviště. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Z Brandýsa je výborná dostupnost do Prahy, díky nedalekému nájezdu na dálnici R10. Černý Most autem cca 10 min. , Letňany cca 15 min. Autobusová doprava do Prahy je pravidelná, každých 20 min. Nájemné 12 000, - Kč plus DPH. Kauce je jeden nájem. Poplatky 1 500, - Kč. Provize 1 nájemné. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 618918. Energetický štítek: G (519 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Ivana Olbrachta , Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ, Česká republika Ivana Olbrachta, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okr. Praha-východ