• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem obchodních prostor 240 m2 - Hybernská, Praha 1, Praha (již není v nabídce)

Cena: 55 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
240 m2, cihlová
Popis: +popl. 5000 Kč. Reality 11 Vám zprostředkují přenechání pronájmu luxusních pivních lázní. Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí hotelu METEOR PLAZA v Hybernské ulici. Jsou užívány výhradně za účelem provozování „SPA a... WELLNESS“ (tj. rehabilitační, rekondiční a relaxační centrum, poskytování masáží, fyzioterapie, občerstvení, provozování wellness zařízení, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, provozování solárií, zařízení zdravotnického charakteru a poskytování dalších služeb, které s takovým zařízením obvykle souvisí).

Předmětem nabídky je přenechání pronájmu prostor s odkoupením veškerého vybavení. Pivní lázně je možné provozovat buď pod vaší vlastní značkou nebo formou franšízy a využít tak stávající širokou českou i zahraniční klientelu. Současná majitelka je držitelkou několika prestižních mezinárodních ocenění The World Luxury Spa Awards a je také držitelkou ochranné známky CZECH BEER SPA. Všechny tyto benefity by mohl nový majitel využívat. Lázně je možno po převzetí okamžitě provozovat.

V roce 2018 byl celý prostor lázní kompletně a luxusně zrekonstruován, Celková plocha 240 m² nabízí recepci, pivní lázně s odpočívárnou, pokoj s vířivkou, parní a finskou saunu, dva masážní pokoje, sklady a zázemí pro personál. Provozovateli lázní je k dispozici vlastní hotelový pokoj s parkovacím místem. Nájemní smlouva je desetiletá, s možností prodloužení o 5 let. Měsíční nájemné je 55 000 Kč, zálohy na služby 5 000 Kč. Převzetí pronájmu je vázáno na odkoupení veškerého vybavení lázní, cenu na vyžádání sdělím. Je zde i možnost úhrady formou splátek.

Jedná se o prestižní a vyhledávanou lokalitu v centru Prahy, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností vozem nebo MHD. Vzhledem ke své poloze, luxusnímu vybavení, stále klientele a vybudovaném oceňovaném renomé lázní, se jedná o zajímavou podnikatelskou příležitost. Ev. číslo: 22583. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Hybernská , Praha 1, Praha, Česká republika Hybernská, Praha 1, Praha