• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 90 m2 - Klánova, Praha 4, Hodkovičky, Praha (již není v nabídce)

Cena: 19 500 Kč
Stav:archiv
90 m2, cihlová
Popis: Pronájem dvou částečně vybavených bytů 3+1 jako kanceláře, každý o velikosti 90 m2, v prvním a v druhém patře rodinného domu v Praze 4 - na moc hezkém místě v zahradní v...ilové čtvrti Hodkovičky v těsném sousedství slavné vily Klánovka.
Byty lze pronajmout samostatně nebo oba společně. K pronájmu jsou i 2 místnosti v suterénu jako sklady, každá 13 m2.

Každý z obou bytů se skládá z obývacího pokoje o velikosti 25, 5 m2 propojeného s jídelnou a kuchyní (17 m2) a s balkónem 6, 5 m2. Pohled z balkonu i z obývacího pokoje je na jižní stranu do lesa. Dále má byt dvě samostatné ložnice o velikosti 12, 5 m2, halu 10 m2, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a komoru.

V hale a v pokojích jsou vestavěné skříně, kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, troubou a digestoří. Ústřední topení na plynový kotel je společné pro celý dům. Byty jsou vymalované, podlahy tvoří dlažby a plovoucí podlaha. Balkón a okna poloviny bytu s výhledem do lesa. Další balkón je přístupný ze schodiště. Zahrada, která je k dispozici nájemníkům, hraničí s lesem.

Bezplatné parkování před domem. V okolí veškerá občanská vybavenost, základní školy, mateřské školy, supermarket Billa, obchodní centrum Novodvorská plaza ad. Autobus na metro Budějovická nebo Kačerov (16 min. ) či tramvajovou zastávku Černý kůň nebo Nádraží Braník (4 min. ).

Byty jsou ihned k dispozici.

Cena nájmu je 19. 500, - - Kč za každý z bytů + elektřina, plyn a voda podle skutečné spotřeby.
Energetická náročnost budovy: D ID nemovitosti DVR0023 - 0001.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Klánova , Praha 4, Hodkovičky, Praha, Česká republika Klánova, Praha 4, Hodkovičky, Praha