• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 633 m2 - Poděbradská, Praha 9, Praha (již není v nabídce)

Cena: 142 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
633 m2, skeletová
Popis: +popl. 21000 Kč, parkovací stání 1. 500, - /měsíc
Neplatíte provizi. . Zprostředkujeme Vám pronájem kancelářské budovy o 3. nadzemní podlaží a vjezdem do dvora z hlavní ulice Poděbradská v části Vysočan. Celková podlaho...vá výměra prostor je 633 m². Před budovou je 15 parkovacích míst. V přízemí se nachází 2 sklady o velikosti 33, 3 m² a 25, 8 m². V 2. NP (druhé nadzemní patro) najdete recepci, 6 kanceláří, jednu zasedací místnost, kuchyňku a sociální místnosti. V 3. NP (třetí nadzemní patro) se nachází 7 kanceláří, jedna zasedací místnost, menší kuchyňka a toalety.
Kanceláře jsou kompletně zařízené nábytkem, na podlaze nové koberce. Stěny kanceláří jsou systémové a skleněné příčky s akustickým zabezpečením. Zasedací místnosti jsou vybavené s projekční a audiovizuální technikou. Druh budovy je železobetonový monolit, vytápění teplovodními radiátory z vlastní plynové kotelny. Kanceláře mají centrální vzduchotechniku a chlazení. Zasedací místnost samostatný VZT režim. Vstupy do objektu na čipové karty. Zabezpečovací systém je napojený na nonstop PCO s výjezdem v případě poplachu. Venkovní část je hlídána kamerovým systémem. Kanceláře jsou k ihned dispozici. V minutové pěší vzdálenosti zastávka tramvaje Podkovářská a 10 minut do stanice metra linky B Palmovka. Pro bližší informace a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Nájemné 142. 000, - /měsíc + poplatky 21. 000, - /měsíc, možnost parkovacího stání 1. 500, - /měsíc, složený deposit u majitele ve výši 200. 000Kč. Neplatíte provizi.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) Ev. číslo: 29130. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Poděbradská , Praha 9, Praha, Česká republika Poděbradská, Praha 9, Praha