• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 460 m2 - Šatrova, Praha-Libuš, Praha (již není v nabídce)

Cena: 170 Kč/m2/měsíc
Stav:archiv
460 m2, cihlová
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kancelářských prostor o rozloze 460 m². Kanceláře jsou umístěny v rodinném domě (polovina dvojdomu) ve třech patrech. Každé patro má dispozici 4+1...r> a poskytuje vlastní kuchyňku, koupelnu s vanou a samostatné sociální zařízení WC. Místnosti nejsou průchozí, do všech místností vedou samostatné vchody z chodby. V 2 NP a 3 NP je možný vstup na lodžii ze tří místností. Vytápění plynovým kotlem pro každé patro zvlášť. Prostor lze pronajmout jako celek či jako tři samostatné provozovny po jednotlivých patrech. V případě pronájmu celého prostoru je možné pronajmout také garáž (29 m²) za 170/Kč za m².

Lokalita:
klidná rezidenční zástavba, jen pár kroku od mezinárodní školy Prague British International School, v pěší vzdálenosti od lesa. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka autobusu (5 min). Autobusové spoje na metro Kačerov (8 min), Chodov, Háje, Smíchovské nádraží nebo na zastávku Poliklinika Budějovická.

Vybavení a služby:
telefonní linky, rozvody internetové připojeníu, ve dvou podlaží kuchyňská linka s varnou deskou a troubou, sprchový kout, v každém podlaží vana, umyvadlo, separátní sociální zařízení WC, zátěžové koberce, keramická dlažba, domovní telefon, plastová okna, žaluzie, klimatizace v podkroví.

Parkovat je možné na ulici před domem, kde je dostatek parkovacích míst.
Prostory v 2 NP a 3 NP jsou orientovány na jihovýchod a severozápad. V podkroví také na západ. Dům nabízí velkorysé prostory s flexibilním využitím, buď jako reprezentativní sídlo společnosti nebo lze využít i na bydlení.

V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy za služby ve výši 1 500 Kč/měsíc pro každé patro. Jednou ročně se provádí konečné vyúčtování dle skutečné spotřeby. V úhradě za služby je započítána spotřeba vody, elektřiny ve společných prostorech a likvidace odpadu. Plyn a elektřina se převádí na nájemce. Kauce ve výší tříměsíčního nájmu. Ev. číslo: 21142. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Šatrova , Praha-Libuš, Praha, Česká republika Šatrova, Praha-Libuš, Praha