• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 41 m2 - Aviatická, Praha 6, Ruzyně, Praha (již není v nabídce)

Cena: 22 590 Kč/měsíc
Stav:archiv
41 m2
Popis: Reprezentativní kanceláře přímo na pražském letišti Václava Havla, umístěné v přízemí a 1. poschodí moderní skloocelové budovy nedaleko hotelu Courtyard Marriott. Nachází se před Terminálem 1 a 2 a s Terminálem 2 jsou přím...o propojené polokrytým nadúrovňovým můstkem.

Kanceláře pro 3 osoby: 17m2 privátní kanceláře + 24m2 společných prostor. Kompletní vybavení kanceláře i všechny služby jsou již zahrnuty v ceně nájmu: služby recepce, úklid, energie i internetové připojení! Možné využívat zasedací místnost i vybavení kuchyňky, včetně kávy a čaje.

Budova Aeroport disponuje i business loungí, kterou krátkodobě využijí hlavně klienti před odletem či po příletu. Komfort pro návštěvníky zvyšuje také několik přilehlých restaurací a kaváren, např. Oléo Pazzo Mediterranean Bistro.

Pražské letiště je moderní a prostorné mezinárodní letiště na severozápadním okraji Prahy. Je vzdálené pouhých 20 minut jízdy ze západního Pražského okruhu, snadno dostupného z kterékoliv části města.

Možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, sídla firmy či virtuální kanceláře. V budově je možné pronajmout různé velikosti. Plochy na dotaz dle aktuální nabídky. Energetická náročnost budovy G (nebyla sdělena vlastníkem budovy). K dispozici ihned. ID nemovitosti MDO0141 - 0073.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Aviatická , Praha 6, Ruzyně, Praha, Česká republika Aviatická, Praha 6, Ruzyně, Praha