• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 232 m2 - V Holešovičkách, Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 92 800 Kč/měsíc
Stav:archiv
232 m2, cihlová
Popis: + provize RK. Dumrealit. cz Vám nabízí pronájem kancelářských prostor 232m² v nově zrekonstruovaném objektu v Praze 8 - Libni. Dům je po celkové rekonstrukci. Zadní trakt s výhledem do zeleně je novostavba. Jedná se o I...NTELIGENTNÍ DŮM - provozován na EIB od KNX - individuální nastavení provozních parametrů jednotlivých prostor, online řízení a přehled o spotřebě energií. Dům je výborně odhlučněn, tepelně izolován (trojskla, rekuperace tepla) - nízké provozní náklady.
Prostor ve 2. NP (druhé nadzemní patro) bude stavebně strukturován dle požadavků nájemce, včetně strukturované kabeláže, serveru, elektroinstalace (v ceně nájmu). Možnost velkoformátové reklamy na přední fasádě domu (v ceně nájmu).
Měsíční vyúčtování provozních nákladů (elektrické energie, voda, teplo/chlad) bude prováděno samostatně pro dané prostory.
Součástí pronájmu jsou 2 venkovní parkovací stání, neomezený počet telefonních linek, zabezpečení, osvětlení a úklid společných prostor, svoz komunálního odpadu, objektově orientovaná telefonní ústředna.
Další možnosti pronájmu:
A) zasedací místnost 70m² se sociálním zařízením, multimediálním systémem, připojení k internetové připojeníu, kopírovací centrum - 240Kč/m² měsíc
B) sklad náhradních dílů nebo 3 kryté parkovací stání cca 100m² - 120Kč/m² měsíc (sv. výška místnosti 3, 2m)

Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem.
Fotografie představují společné prostory a možné uspořádání/vybavení prostoru - stávající stav v 1. NP (první nadzemní patro) Ev. číslo: 616765. Energetický štítek: B (26 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: V Holešovičkách , Praha 8, Praha, Česká republika V Holešovičkách, Praha 8, Praha