• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem nebytových prostor 150 m2 - Šatrova, Praha-Libuš, Praha (již není v nabídce)

Cena: 25 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
150 m2, cihlová
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kancelářských prostor o rozloze 150 m². Dispozičně odpovídá 4+1. Prostor je členěn na tři prostorné místnosti a jednu velkou místnost, která je... v 1/3 rozdělena příčkou s křídlovými dveřmi a vznikl tak prostor pro jednací místo či oddělenou samostatnou kancelář pro vedoucího pracovníka. Dále nabízí vlastní kuchyňku, koupelnu a samostatné sociální zařízení WC. Místnosti nejsou průchozí, do všech místností vedou samostatné vchody z chodby. Ze třech místností je možný vstup na lodžii s výhledem do udržované zahrady. Prostory lze využít buď jako reprezentativní sídlo společnosti nebo také na bydlení. Pro firmu tento prostor poskytuje jak zasedací místnosti, sdílená místa nebo multimediální prostor pro videokonference.

Kanceláře jsou umístěny v rodinném domě ve 2. nadzemním podlaží. Dům stojí v klidné rezidenční zástavbě, na okraji sídliště, v blízkosti mezinárodní školy Prague British Intenational a v pěší vzdálenosti od místního lesa. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka autobusu (5 min). Autobusové spoje na metro Kačerov (8 min), Chodov, Háje, Smíchovské nádraží nebo na zastávku Poliklinika Budějovická.

Vybavení a služby:
telefonní linky, rozvody internetové připojeníu, kuchyňská linka s varnou deskou a troubou, separátní sociální zařízení WC, vana, sprchový kout, umyvadla, zátěžové koberce, keramická dlažba, domovní telefon, plastová okna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Parkovat je možné na ulici před domem, kde je dostatek parkovacích míst. Kancelářské prostory jsou orientovány na jihovýchod.

V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy za služby ve výši 1 500 Kč/měsíc. Jednou ročně se provádí konečné vyúčtování dle skutečné spotřeby. V úhradě za služby je započítána spotřeba vody, likvidace odpadu. Plyn a elektřina se převádí na nájemce. Ev. číslo: 21208. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Šatrova , Praha-Libuš, Praha, Česká republika Šatrova, Praha-Libuš, Praha