• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu Atypický, 10 m2 - náměstí Kinských, Praha 5, Malá Strana, Praha (již není v nabídce)

Cena: 12 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
Atypický, 10 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Krásný zařízený pokoj o celkové rozloze 10m2 se společnou zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou se nachází v Residenci Kinských ve 2 NP. cihlového domu v ulici nám. Kinských, Praha 5.
...m prošel kompletní rekonstrukcí roku 2019.

Pokoj je kompletně zařízené kromě ložního prádla, které není v ceně nájmu (možnost zakoupení). Úklid společných prostor je již zahrnut v ceně nájmu a to jednou týdně. Dále je také k dispozici zcela zdarma fitness, prádelna (na mince), společný dvorek a na každý apartmán je možnost využití mopu, vysavače a žehličky s prknem. Bydlení se nachází ve velmi lukrativní lokalitě přímo v centru města a v těsné blízkosti zahrady , , Kinských" a parku , , Petřín".
Výborná občanská vybavenost : obchodní centrum Anděl, Cinema City Nový Smíchov, školy, restaurace , bary a mnoho dalšího. Výborné dopravní spojení: 200m na tram. zastávku , , Újezd", 10min chůze stanice metra Anděl nebo
pět zastávek tram. na vlakové nádraží , , Praha Smíchov". Vhodné především pro střednědobý pronájem (min. 6měs. ). Dostupné od 17. 1. 2020.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: náměstí Kinských , Praha 5, Malá Strana, Praha, Česká republika náměstí Kinských, Praha 5, Malá Strana, Praha