• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 6+kk, 260 m2 - Zárybničná, Praha 4, Záběhlice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 44 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
6+kk, 260 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu rohový třípodlažní dům o velikosti 7+kk a 260 m2, ve velice klidné lokalitě, vhodný pro kancelářské účely či sídlo firmy.
V přízemí budovy se ...nachází vstupní hala, recepce, plně vybavená kuchyňka a jedna světlá a prostorná místnost s moderní plovoucí podlahou.
V prvním patře dvě neprůchozí místnosti s plovoucí podlahou směrem Místnost směřující do zahrady je opatřena balkónem. Na chodbě sprcha a toaleta.
Podkroví je rozděleno do třech neprůchozích místností, sociální zařízení WC na chodbě. V suterénu domu se nalézá prostorná garáž o 70 m2, kterou je možno využít i jako sklad. Zároveň je možné parkování v přilehlé ulici. Na udržované zahradě je k dispozici venkovní bazén, možnost využívání zahrady pro firemní akce, barbeque.
Výborná dostupnost MHD. Stanice tramvajové linky 11 a 14 pouhých 300 m.
Jízda autem cca 15 min do centra. Vilová čtvrť je velice tichá a umístěna v blízkosti několika parků a Hamerského rybníka. Výborná dostupnost MHD. Stanice tramvajové linky 11 a 14 pouhých 300 m. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) ID nemovitosti SAH0006 - 0016.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Zárybničná , Praha 4, Záběhlice, Praha, Česká republika Zárybničná, Praha 4, Záběhlice, Praha