• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 5+1, 250 m2 - Italská, Praha 2, Vinohrady, Praha

Cena: 65 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
5+1, 250 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu moc hezký světlý byt ve 2. patře zrenovovaného secesního domu včetně výtahu v ulici Italská na Vinohradech. Byt disponuje plochou 250 m2 se zachovanými původními prvky, má velkou vstupní halu..., prostorné průchozí pokoje, 2 koupelny, 2 komory.

Byt byl citlivě zrekonstruován s důrazem na zachování původních historických prvků, jako jsou vysoké štukové stropy, parketová podlaha či dvojkřídlové dveře. Každá ze 4 ložnic má také vchod z haly, byt má 2 koupelny se sprchovým koutem, vanou, bidetem a toaletou. Dále je v bytě obývací pokoj, plně vybavená nová kuchyň, spíž, technická komora, šatna a toaleta pro hosty. K dispozici je také pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, plynový kotel, UPC a satelitní připojení.

Poplatky za společné domovní služby 900 Kč/osoba/měsíc. Záloha na spotřebu vody 100 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Dům se nachází v architektonicky skvostné čtvrti Vinohrady, blízko stanic metra linky A (Náměstí Míru a Muzeum) i linky C (I. P. Pavlova), v pěším dosahu centra. Okolí je plné kaváren, bister a restaurací, obchodů a škol. Na procházku lze vyrazit do blízkých Riegrových sadů s unikátními panoramatickými výhledy na město, zahradními restauracemi a open bary, sportovišti, dětskými hřišti nebo do nedalekého parku Grébovka s fontánou a vodní kaskádou, jezírkem, pavilony, sochami, umělou jeskyní, vinárnou a zahradní kavárnou. V pěší vzdálenosti je také populární tradiční bio trh na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Volný od 1. 9. 2021

Prohlídky možné od druhé poloviny června.

PENB: G (nedodáno vlastníkem)


ID nemovitosti KYL0025 - 0001.
Lokalita: Italská , Praha 2, Vinohrady, Praha, Česká republika Italská, Praha 2, Vinohrady, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: