• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 96 m2 - V sídlišti, Praha 6, Nebušice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 49 500 Kč
Stav:archiv
3+kk, 96 m2, skeletová, OV, 1. podlaží
Popis: Zařízený, luxusní, klimatizovaný byt 3kk s terasou s neopakovatelnými výhledy do dalekého okolí, dvěma parkovacími místy, situovaný v 8. patře moderního projektu Rezidence Kavčí Hory s podzemním parkováním, 24h recepcí,... fitness centrem, ostrahou a kamerovým systémem. Klidná lokalita v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti a v rychlé dostupnosti do centra, v sousedství Centrálního parku a areálu ČT, v pěším dosahu stanice metra Pankrác a nákupního centra Arkády Pankrác.

Interiér bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu, 2 oddělené ložnice, dále koupelna s vanou, samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta), toaleta pro hosty zvlášť, technická komora a vstupní hala.

K luxusnímu nadstandardnímu vybavení patří vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná a francouzská okna po celém obvodu bytu, elektrické před - okenní rolety, kompletně vybavená kuchyňská linka vybavená kuchyňskými spotřebičiemi MIELE, videotelefon.

Cena bytu zahrnuje kompletní vybavení uvedené ve fotodokumentaci, dvě parkovací místa v suterénu domu a byt je připraven k okamžitému nastěhování.


Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 1000 Kč měsíčně. K dispozici ihned.
Energetická náročnost G (nebyla sdělena vlastníkem budovy) ID nemovitosti HMA0662 - 0001.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: V sídlišti , Praha 6, Nebušice, Praha, Česká republika V sídlišti, Praha 6, Nebušice, Praha