• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 78 m2 - Puškinova, Jižní Předměstí, Plzeň, okr. Plzeň-město (již není v nabídce)

Cena: 15 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
3+kk, 78 m2, cihlová, OV, 5. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu moderní, kompletně zrenovovaný byt 3+kk o celkové rozloze 78 m2, který se nachází v domě se skvělou polohou v Puškinově ulici, která nabízí výbo...rný poměr mezi žitím přímo v centru Plzně a klidným místem. Byt je situován ve 4. patře cihlového domu bez výtahu.

Moderní bydlení nabízí moc hezké výhledy na památky města a skládá se ze vstupní haly, z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a pračkou, další ložnice je v podkrovní části bytu. Byt je kompletně zařízený kvalitním vybavením s moderní elektronikou a decentní kombinací moderního nábytku. V kuchyni jsou vestavěné spotřebiče a veškeré potřebné vybavení.

Dům je po rekonstrukci, v pěší vzdálenosti od centra města. Je možné využívat také společný balkon v mezipatře. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, kavárny, restaurace, divadla, nákupní centrum. Výborná dostupnost do všech částí města - v blízkosti tramvajové a trolejbusové zastávky.

Možnost zajištění soukromého zabezpečeného stání přímo u domu, případně parkovací karty pro rezidenty.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Puškinova , Jižní Předměstí, Plzeň, okres Plzeň-město, Česká republika Puškinova, Jižní Předměstí, Plzeň, okr. Plzeň-město