• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 77 m2 - Husinecká, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 21 900 Kč/měsíc
Stav:Volný
3+kk, 77 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: ID: Kod10

Dlouhodobý pronájem bytu 3+kk o celkové ploše 77m2 ve 3. patře v činžovním domě bez výtahu. Byt se skládá ze tří neprůchozích pokojů, kuchyňským koutem, ... předsíně, koupelny a sociální zařízení WC. Byt je ideální volba v případě spolubydlení s ohledem na jeho dispozice. Dva pokoje disponují okny do dvora s výhledem na zahradu a jeden pokoj do ulice Husinecká. V chodbě bytu je věšákový panel a úložné prostory. V jednom z pokojů do dvora je patro na spaní a dřevěné obložení. V koupelně je vana s vanovou zástěnou, umyvadlo. Naproti koupelně je dále samostatné sociální zařízení WC. V bytě se nachází kuchyňská linka vybavená plynovým sporákem a lednicí. V koupelně vana s vanovou zástěnou, umyvadlo. sociální zařízení WC je na proti koupelně, samostatně.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

Byt je k nastěhování od 1. 10. 2020

Cena: 21 900 Kč/měsíc
Poplatky: 250 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 30 000 Kč
Provize agentury: 22 150 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Husinecká , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Husinecká, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: