• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 72 m2 - Rybalkova, Praha 2, Vinohrady, Praha (již není v nabídce)

Cena: 22 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
3+kk, 72 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Nabízíme k dlouhodobému moc hezký velký byt 3+kk s komorou o celkové ploše 72m2 se nachází v 3. nadzemním podlaží v cihlovém domě v žádané lokalitě Praha 2 - Vinoh...rady, Rybalkova.
Byt se pronajímá nezařízený. V obývacím pokoji se nachází moderní kuchyňská linka včetně všech spotřebičů, barový stůl a židle, v předsíní je vestavěna skříň. Byt má dva samostatné neprůchozí pokoje a samostatný neprůchozí obývací pokoj. V bytě se nachází samostatné sociální zařízení WC s umyvadlem, dále potom samostatná koupelna sestávající se z vany, umyvadla, moc hezkého zrcadla a žebříkového topení. Na dveřích jsou 2 zámky pro vaši maximální bezpečnost.
Skvělá lokalita, byt se nachází vedle moc hezkého parku Grebovka. Vinohrady jsou velice žádanou lokalitou, skvělé klidné místo a zároveň kousek do úplného centra města. Zastávku tramvaje najdete přímo před domem. V blízkosti najdete banky, školy a školky a mnoho restaurací a sportovních zařízení.
Cena - 22. 500, - Kč + 3. 500, - Kč + elektřina a plyn
Kauce - 52. 000, - Kč
Provize - 22. 500, - Kč

K dispozici ihned.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: S2002.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Rybalkova , Praha 2, Vinohrady, Praha, Česká republika Rybalkova, Praha 2, Vinohrady, Praha