• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 150 m2 - Boženy Hofmeisterové, Praha-Zbraslav, Praha (již není v nabídce)

Cena: 20 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
3+kk, 150 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: +popl. 4000 Kč, kauce + provize RK. Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kompletně zařízené bytové jednotky na Praze 5 - Zbraslav, v klidné ulici vedle lesa ve zrekonstruovaném rodinném domě o velikosti 3KK/T, rozl...oze cca 90m² + terasa o rozloze cca 60m². Samostatná bytová jednotka má vlastní vchod a nachází se v dvou horních patrech domu. Jedná se o velice klidnou lokalitu (slepá ulice) s jedinečným výhledem do zeleně na všechny světové strany. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj o rozloze 6 krát 11m² v podkrovním podlaží domu s prosklenou jižní a severní stranou.
Součástí obývacího pokoje je kuchyně a menší koupelna, ve spodním patře bytu jsou dvě ložnice. Byt je kompletně vybaven, mimo pračky. Podlahy jsou dřevěné. Parkování auta na ulici případně po domluvě s majiteli pak i v uzavřeném dvoře.
Velikost a uspořádání bytu je vhodný maximálně pro rodinu s jedním dítětem, případně samotný pár. Občanská vybavenost městské části je kompletní, nejbližší obchod s potravinami je asi 3min. chůze, stejně jako zastávky MHD. Lesopark Belveder navazující na další lesy je asi 50m od domu. Lokalita nabízí velmi komfortní bydlení! Nájem 20. 000, - Kč + 4. 000Kč všechny poplatky. Požadovaná kauce ve výši 2 nájmů, volné ihned. Ev. číslo: 16323. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Boženy Hofmeisterové , Praha-Zbraslav, Praha, Česká republika Boženy Hofmeisterové, Praha-Zbraslav, Praha