• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+kk, 100 m2 - Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 25 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
3+kk, 100 m2, skeletová, OV, 7. podlaží
Popis: ID: PitterovaCPP

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kompletně zařízeného slunného bytu 3+kk o obytné ploše 100m2 + terasa 30m2, situovaného vnacházejíc...í se v 6. patře luxusní rezidenci Central Park Praha - Žižkov.

Byt je plný světla, vzdušný a prostorný. Byt je zařízený plně vybavenou kvalitní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, centrum obývací části představuje slunný pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Koupelna s sociální zařízení WC a umyvadlem. Komfort bydlení zvyšují elektricky ovládaná vestavěná vzduchotechnika ve všech místnostech a podlahové vytápění v koupelnách.

K bytu náleží parkovací staní v suterénu rezidence.

V bytě je již zaveden internetové připojení, který lze za fixní poplatek využívat, nebo mít vlastního poskytovatele.

Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorný soukromý park s restaurací. Recepce, která pracuje nepřetržitě. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy. V okolí kompletní občanská vybavenost, restaurace, park Parukářka, pošta, poliklinika, zdravotní středisko, sportovní centrum a velký obchodní a zábavní centrum Atrium Flora. Vynikající dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - zastávka Žižkov Nákladového nádraží 150 m od domu, stanice metra Flora a Želivského. Jedinečná příležitost pro luxusní bydlení v centru Prahy.

Central Park Praha vytvořili renomovaní architekti po letech práce a získali ceny v různých architektonických soutěžích, včetně Grand Prix 2010.

Byt je k nastěhování Ihned

Cena: 25 500 Kč/měsíc
Poplatky: 9 500 Kč/měsíc + elektřina
Kauce: 35 000 Kč
Provize agentury: 35 000 Kč
Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pitterova , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha