• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+1, 95 m2 - Záhřebská, Praha 2, Vinohrady, Praha

Cena: 30 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
3+1, 95 m2, cihlová, OV, 5. podlaží
Popis: Pronájem zrekonstruovaného, nadstandardně vybaveného bytu 3+1, v žádané lokalitě pražských Vinohrad, na ulici Záhřebská. Byt se nachází v 5. podlaží zrekonstruovaného činžovního ...domu včetně výtahu.

Byt je zařízený nábytkem a jeho dispozice je tvořena vstupní chodbou, obývacím pokojem, 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou, druhou koupelnou v ložnici, toaletou, balkonem. Na podlahách tradiční parketová podlaha a dlažba, velká okna, bezpečnostní dveře. K dispozici je satelitní připojení.

Byt nabízí dostatek úložného prostoru, moderní plně vybavená kuchyně s jídelním stolem se čtyřmi židlemi, dále obsahuje vestavěnou troubu, varnou desku, lednici, myčku, digestoř. V bytě se dále nachází pračka. Ložnice nabízí balkon do vnitrobloku.

V jedné z nejžádanějších rezidenčních čtvrtí Královské Vinohrady v klidné ulici oblíbených Vinohrad, poskytující veškeré služby, množství upravené zeleně a rychlý dosah centra Prahy. Kosmopolitní život v příjemném sousedství. V minutové pěší vzdálenosti se nachází nepřeberné množství kaváren, trendy barů, vybraných restaurací, galerie, butiky, zároveň dostatek zeleně v přilehlém parku Grebovka k relaxaci. Jednoduchý přístup k hromadné dopravě a všemu dalšímu, včetně mezinárodních škol, obchodních, nákupních a fitness center v blízkosti.

Byt je připraven k nastěhování od října 2020.

Dostupnost: Náměsti Míru (Chůze; 5min), Havliček Park (Chůze; 5min), Muzeum (Chůze; 15min)

Poplatky za společné služby a vodu cca 3400 Kč měsíčně.


Obývací část (92m2) Balkon (3m2)


Energetická náročnost G (nebyla sdělena vlastníkem budovy). ID nemovitosti MMK0030 - 0001.
Lokalita: Záhřebská , Praha 2, Vinohrady, Praha, Česká republika Záhřebská, Praha 2, Vinohrady, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: