• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+1, 70 m2 - Maroldova, Moravská Ostrava, Ostrava, okr. Ostrava-město

Cena: 14 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
3+1, 70 m2, panelová, družstevní, 5. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, částečně zařízený byt 3+1 s balkonem v 5. patře z 8mi patrového panelového domu. Dům je po celkové revitalizaci - celý je zateplený, kompletn...ě vyměněny stoupačky (vertikální svody), elektřina, nový výtah. V celém domě jsou plastová okna.

Byt prošel zdařilou rekonstrukcí před sedmi lety, Má zděné jádro, snížené stropy, elektřinu v mědi, datový a TV rozvod. Podlahy jsou plovoucí kombinované s dlažbou. V bytě je velké množství úložných prostor.
V předsíni botník, šatní skříň a dvě skříně. V ložnici s balkonem je manželská postel a vestavěná skříň. V samostatném pokoji psací stůl a vestavěné skříně. Obývací pokoj je vzdušný, zařízený pohodlnou sedačkou, konferenčním a TV stolkem. V kuchyni nová kuchyňská linka s elektrospotřebiči (plynový vařič, elektrická trouba, myčka). K bytu náleží klasická sklepní koje.

Výborná dopravní dostupnost autem i MHD a blízkost centra města i hlavního žel. nádraží. V okolí domu je dostatek parkovacích míst.
Doporučujeme Vám prohlídku.
K nájmu budou připočítávány služby spojené s nájmem bytu.
Lokalita: Maroldova , Moravská Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město, Česká republika Maroldova, Moravská Ostrava, Ostrava, okr. Ostrava-město

Kontakt

Mgr. Mencnerová Gabriela


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: