• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 3+1, 133 m2 - Zoubkova, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 29 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
3+1, 133 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: +popl. 7500 Kč. Dumrealit. cz Vám nabízí pronájem mimořádného bytu ve výborné lokalitě Prahy 5 - Smíchov. Jeho umístění je ve 2. patře v domě bez výtahu. Originální dispozice bytu 4+1<.../abbr>, přetvořená na 3+1 díky tomu vznikl nádherný a velký obývací pokoj 50 m² (původně 2 pokoje o 25m²) s dostatkem místa na pracovní stůl a také místo na hraní pro děti. Byt má dvě koupelny a vlastní nový plynový kotel na ohřev vody a topení se zásobníkem teplé vody.
Ve zmiňovaném obývacím pokoji jsou zachované originální nosní jónské sloupy, které dodávají této místnosti unikátní vzhled. Vynikající je také velká ložnice (25m²), která má vlastní sociální zařízení WC a koupelnu s vanou. Po komplexní nákladné rekonstrukci s citlivým přístupem k původním prvkům se myslelo na každý detail a kde to bylo možné byly zhotovené úložné prostory na míru. Dětský pokoj je orientován do vnitrobloku, stejně jako kuchyň s novou kuchyňskou linkou a balkónem, spižírna s oknem.

Byt je orientovaný na dvě světové strany - do klidné ulice a hezky udržovaného tichého vnitrobloku. Zoubkova ulice je jednosměrná a velice klidná, široké chodníky, stromořadí po obou stranách chodníků, bezproblémové parkování.
To, že tento byt nabízí luxusní bydlení, ale není všechno. Zmiňována lokalita nabízí nespočítatelnou řadu výhod jako např. velké množství zeleně v bezprostředním okolí, sady Mrázovka, sady Na Skalce, park Santoška, Husovy sady na Bertramce. V blízkosti se nachází usedlost Nikolajka a zimní stadion Nikolajka. Pouhých 6 min chůze na metro Anděl/Ženské domovy a do budoucí prestižní čtvrti Smíchov City, 8 min. chůze nákupní centrum Nový Smíchov. V docházkové vzdálenosti Smíchovská náplavka s unikátně zrekonstruovanými kobkami využívanými pro kulturně společenské akce a ještě mnohem víc dokáže nabídnout tato lokalita. U Ženských domovů vznikl (8/2021) prestižní gastronomický projekt Manifesto.

Měsíční poplatky pro 3 osoby 7500 Kč, včetně záloh na elektrickou energii a plyn. Majitel požaduje jako kauci jeden nájem předem. Provize RK je jeden nájem + DPH. Byt je vybavený a náleží k němu prostorný sklep. Byt bude volný od 7/2022

Energetický štítek budovy momentálně nemáme k dispozici, proto uvádíme "G" - mimořádně nehospodárné.

Budu se na Vás těšit na osobní prohlídce, kde Vám tento okouzlující byt rád představím. Ev. číslo: 639324. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Zoubkova , Praha 5, Praha, Česká republika Zoubkova, Praha 5, Praha