• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 60 m2 - Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 22 500 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 60 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu luxusní byt, v rezidenčním komplexu Central Park Praha na Žižkové. Byt o dispozicí 2+kk o celkové ploše 60 m2

(22 m2 terasy) se nach...ází ve 3. patře novostavby. Mnoho bytů se řadí do kategorie luxusních, protože vyhovuje nejmodernějším standardům architektury a technologie, zejména vnitřní výzdobě. Kromě těchto kritérií pak tento byt patří do této kategorie svým jedinečným uspořádáním.


Plně zařízený byt se skládá ze obývacího pokoje, ložnicí, toalety, koupelny a úklidové místnosti. Moderní kuchyň vybavena všemi potřebnými spotřebiči lednice, sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnka.


Dřevěná podlaha, dlažba, francouzská okna, kvalitní nábytek, myčka, pračka, TV, klimatizace, vyhřívaní podlahy v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon.


Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorný soukromý park o výměře až 15 000 m s dětským hřištěm, restaurace s donáškou až k bytu, recepce, non - stop ostraha s kamerovým systémem a další služby. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy. V okolí kompletní občanská vybavenost, restaurace, park Parukářka, pošta, poliklinika, sportovní centrum s posilovnou a tenisovými kurty, nákupní centrum Flora. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - zastávka Nákladové nádraží Žižkov 100 m od domu. 8 minut autem do centra města. Jedinečná možnost luxusního bydlení v širším centru Prahy.


Architekti, kteří vytvořili Central Park Praha získali ceny v různých architektonických soutěžích, včetně Grand Prix 2010.

Cena - 22. 500, - Kč + poplatky 3. 500, - Kč + elektřina
Kauce - 27. 000, - Kč
Provize - 26. 000, - Kč

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: S2028.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pitterova , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Pitterova, Praha 3, Žižkov, Praha