• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 59 m2 - Na Labišti 534, Polabiny, Pardubice, okr. Pardubice

Cena: 13 000 Kč/měsíc
Stav:Volný
2+kk, 59 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Dobrý den, hledáte pronájem bytu, nejlépe v menším zděném domě? Máte rádi klidné lokality v blízkosti zeleně? Pojďme se společně blíže podívat na naši novou nabídku.
Právě se nám uvolnil byt o dispozici ...
je + kuchyňský kout">2+kk a celkové ploše 59 m2, který se nachází v 1. NP (první nadzemní patro) (zvýšeném přízemí) zděného bytového domu v lokalitě Pardubice - Polabiny, ulice Na Labišti.
Součástí vybavení je prostorná kuchyňská linka s troubou, varnou deskou a šatní skříň na chodbě. Byt byl právě nově vymalován (není zachyceno na fotografiích).

Výše měsíčního nájmu činí 13. 000, - Kč včetně záloh na energie a služby spojené s užíváním bytu. Peněžitá jistota (vratná kauce) 15. 000, - Kč. Provize RK činí 10. 000, - Kč + DPH (provize včetně DPH 12. 100, - Kč).
K dispozici je ihned. Pokud Vás nabídka oslovila, přijďte se osobně přesvědčit jestli je vhodná právě pro Vás. Přesný termín a čas prohlídky si prosím rezervujte zde: https: //vaclav - ruzicka - rv - reality. reenio. cz

Děkuji Václav Růžička, realitní specialista.

Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Lokalita: Na Labišti 534, Polabiny, Pardubice, okres Pardubice, Česká republika Na Labišti 534, Polabiny, Pardubice, okr. Pardubice

Kontakt

Podobné nabídky v okolí

Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: