• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 58 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 19 900 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 58 m2, cihlová, OV, 6. podlaží
Popis: Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový byt 2+kk o celkové ploše 58m2, který se nachází ve 6. nadzemním podlaží bytového komplexu v žádané lokalitě Praha 3 - Žižkov,... Štítného.

Byt se skládá z prostorné obytné kuchyně, ložnice, koupelny a předsíně. Kuchyňská linka vybavená myčkou nádobí, kombi lednicí, vestavným sporákem a sklokeramickou deskou. Koupelna - sprchový kout se zástěnou, koupelnovou umyvadlovou skříňkou s umyvadlem Laufen, zrcadlo, přípojka na pračku. Byt je vybaven klimatizací, střešní okna roletami. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, sanity. Na patře je společná terasa pro sušení prádla, relax.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Cena - 19. 900, - Kč + poplatky 780, - Kč + elektřina

K dispozici ihned.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: S2097.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha