• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 58 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 21 900 Kč/měsíc
Stav:Volný
2+kk, 58 m2, cihlová, OV, 6. podlaží
Popis: ID: Kod37

Půdní byt s klimatizací v 5. patře, s podlah. plochou 58m2, situováno na sevoro0západ, ložnice na východ. Byt se skládá z prostorné obytné kuchyně, ložnice, koupelny a předsíně.

Dům, který proš...el kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury, je umístěn na rohu ulic Štítného a Cimburkova o šesti nadzemních podlažích s novým prostorným výtahem.

Kuchyňská linka vybavená myčkou nádobí, kombi lednicí, vestavným sporákem a sklokeramickou deskou. Koupelna - sprchový kout se zástěnou, koupelnovou umyvadlovou skříňkou s umyvadlem Laufen, zrcadlo, přípojka na pračku. Byt je vybaven klimatizací, střešní okna roletami. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, sanity (Ravak, Laufen, Grohe, . . . . ) Byt má vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. Na patře je společná terasa pro sušení prádla, relax, . . . .

Ohřev vody - vlastní elektr. bojler Dražice 100(litrů), umístěn v koupelně. Dle dohody je možné do bytu pračku doplnit, pokud nájemce nemá vlastní.

Topení - plynové, etážové s měřením pro každý byt samostatně (kotle Vaillant). Elektřina - měřeno podružným elektroměrem, účtováno spolu s dodávkou tepla čtvrtletně dle naměřené spotřeby pro byt zpětně za uplynulé čtvrtletí. Nemusíte zajišťovat převody měřidel a úhradu záloh za elektřinu a plyn, toto hradí majitel domu.

Internet: zavedena UPC přípojka v každém bytě, nájemník si sjednává vlastní smluvní podmínky spolu s úhradou spol. UPC (do domu je optický kabel).

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V přízemí domu se nachází Restaurace SOU100 s jídelním a nápojovým sortimentem pouze z českých surovin.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

Byt je k nastěhování Ihned

Cena: 21 900 Kč/měsíc
Poplatky: 480 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 30 000 Kč
Provize agentury: 22 380 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: