• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 50 m2 - Dreyerova 639, Praha 5, Hlubočepy, Praha (již není v nabídce)

Cena: 18 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 50 m2, panelová, OV, 1. podlaží
Popis: Světlý kompletně zařízený byt 2+kk s balkonem po rekonstrukci, který se nachází v 1. NP (první nadzemní patro) v Praze 5 - Hlubočepy.

Dispozice: z předsíně se vstupuje do o...bývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí a sociálního zařízení. Byt má nové zděné jádro, koupelna je spolu s sociální zařízení WC. Podlaha je vinylová, okna plastová s žaluziemi. Vytápění v bytovém domě je dálkové ústřední. Součástí jednotky je právo výlučného užívání sklepní kóje 3, 5 m2 v 1. PP. Společné části domu, které má vlastník bytu právo využívat jsou kočárkárna, sušárna. Dům má nové vstupní dveře a zrekonstruované vstupní prostory. Povrchovou úpravu domu tvoří tenkovrstvá omítka v odstínech modré barvy. Technický stav bytového domu je velice dobrý a odpovídá provedené rekonstrukci a velice citlivému způsobu užívání ohleduplných obyvatel domu.

Bytový dům se nachází na sídlišti Barrandov, 3 minuty chůze od zastávky MHD Chaplinovo náměstí.  Okolní zástavba je tvořena typovými panelovými bytovými domy.  Centrum občanské vybavenosti BILLA, pošta, bankomaty, 2 restaurace, kavárna apod. se nacházejí na Tillově náměstí u zastávky MHD.  MŠ a dětské hřiště Barrandov II je u domu. Na sídlišti jsou také základní školy a mezi nimi i jazyková ZŠ. Sportovnímu vyžití slouží Aquapark Barrandov a sportovní Arena X3 Barrandov. K procházkám a sportu lze využít i přilehlé Prokopské údolí.

Měsíční nájemné 18. 000, - Kč + poplatky 3. 351, - Kč (2os) + elektřina 700, - Kč (2os) + UPC internetové připojení a TV - 679, - Kč.

Byt je volný a připravený k nastěhování od 15. září.

Třída energetické náročnosti budovy: třída C - úsporná (č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky).
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: V2975.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dreyerova 639, Praha 5, Hlubočepy, Praha, Česká republika Dreyerova 639, Praha 5, Hlubočepy, Praha