• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 225 m2 - Na bělidle, Praha 5, Smíchov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 160 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 225 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Nabízíme k pronájmu balík z pěti bytu, který se nachází v ulicí Na Bělidle, v centru pražského Anděla, hned u tramvajové zastávky. Tento balík bytu, je ideální pro krátkodobý pronájem. Dispozice bytu je u všech stejná, ... 2+kk. 3 byty se nachází v 2. patře domu, 2 byty se nachází ve 3. patře. Byty jsou po rekonstrukci, kompletně zařízený a připravený k nastěhování. Mimo nábytku, je tu také nádobí, stolní příbory, povlečení atd.
Okna bytu jsou orientovaný převážné jižním směrem do ulice Na Bělidle i západním směrem do ulice Nádražní.
Stav bytového domu je velice dobrý, dům má zrekonstruovanou fasádu, v rámci vybudování půdních prostor dům byl osazen výtahem.

Anděl je velice oblíbenou lokalitou. Rozmístění bytu je na 2. a 3. patře v bytovém domě č. p. 65, na křižovatce ulic Na Bělidle a Nádraží. Dům je situován přímo naproti komplexu Zlatý Anděl s výhledem na OC Nový Smíchov. Díky poloze u tramvajových zastávek a současně u stanice metra Anděl, je zajištěná velice dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy.

Cena nájmu činí 160 000 Kč, - měsíčně včetně poplatku ( poplatky činí 10 000, - Kč), elektřina se převádí na nájemce. Kauce v podobě dvou měsíčních nájmu činí 320 000 Kč, - .

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: S7777.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na bělidle , Praha 5, Smíchov, Praha, Česká republika Na bělidle, Praha 5, Smíchov, Praha