• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 100 m2 - Kateřiny Militké 55, Mladá Boleslav I, Mladá Boleslav, okr. Mladá Boleslav (již není v nabídce)

Cena: 10 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 100 m2, OV, 3. podlaží
Popis: Nabízím krátkodobý pronájem prostorného podkrovního bytu 2+kk o velikosti 100 m2 v centru města Mladá Boleslav s výhledem na Staroměstské náměstí. Byt byl kompletně n...ově vystavěn před dvaadvaceti lety pod novou střechou starobylého domu, v jehož přízemí jsou dva obchody a v patře soukromá jazyková škola. Byt se skládá z velkého otevřeného prostoru s kuchyňským koutem a zvýšeným ležením, menší oddělené ložnice a oddělené koupelny s sociální zařízení WC a vanou. Přístupný je z Masné ulice přes zahrádku patřící k domu, společnou chodbu s jazykovou školou a samostatné schodiště. Voda je z městského vodovodu, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění je ze společného kotle s přízemními obchody, teplá voda ze samostatného bojleru. Elektřina je napojena přes samostatný jistič a elektroměr, odběr může být hlášen na nájemce. Ostatní média budou jednotlivě rozúčtována. Cena za čistý nájem je 10. 000, - Kč, kauce ve výši dvou měsíčních nájmů a provize ve výši jednoho nájmu je požadována při podpisu nájemní smlouvy. Byt je okamžitě k dispozici do konce června 2019. Pro jakékoliv doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, prohlídky jsou možné i o víkendu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kateřiny Militké 55, Mladá Boleslav I, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav, Česká republika Kateřiny Militké 55, Mladá Boleslav I, Mladá Boleslav, okr. Mladá Boleslav