• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+1, 53 m2 - Školská čtvrť 1, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín (již není v nabídce)

Cena: 9 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+1, 53 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Tohle moc hezké a moderně zrekonstruované bydlení s extrémně prostorným balkónem může být vaše a ani nepotřebujete mnoho peněz. Jde o prostorný byt 2+1, 53 m2 po rekonstru...kci k pronájmu ve Školské čtvrti ve Frenštátě p. R. a je prostě fajn. Až si prohlédnete fotky, budete v něm chtít také bydlet. A co teprve, až to tu uvidíte na živo? Prohlídkový den otevřených dveří proběhne 29. 4. 2021. Garantujeme, že se na prohlídku v tento den dostanou všichni přihlášení zájemci. Zavolejte a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

Na co se můžete těšit?

Byt je po kompletní rekonstrukci, ale jedna pecka Vás čeká venku. Jde o ooobrovský balkón s výhledem do zeleně, kde by se dalo i tančit. Je úplně jedno jestli rádi trávíte čas s knížkou, kafíčkem, cigaretkou anebo péčí o kytky a bylinky, protože je tu vážně spousta místa. Anebo zde bude spinkat mrňous v kočárku? Tohle všechno si zde užijete naplno, protože balkón je zasklený, takže Vám sem nebude foukat ani padat listí a sníh. A teď pojďme dovnitř, protože to stojí za návštěvu.

Obývací pokoj je plný denního světla. Je to tím, že okno máte na jihozápad, takže Vám tu bude svítit sluníčko skoro celý den. A kdyby náhodou svítilo až moc, zatáhnete žaluzie v oknech. Zato v ložnici vás bude sluníčko ráno budit a kolem oběda se poslušně schová za roh. Neříkala jsem že je to tu fajn? Jestli máte rádi čerstvý vzduch, tak okno kuchyně je ze třetí strany, směrem na severozápad. Takže i když se náhodou něco připálí, bleskově vyvětráte celý byt. A na oběd si odskočíte asi 200m do Hotelu Bartoš, kde vaří nejlepší jídlo široko daleko. Anebo do hospůdky u Bobra, kterou ale všichni místní znají jako Mrtvolu.

Abych nezapomněla, hezká kuchyňská linka je v moderní šedivé barvě a s bílými obklady. Navíc Vás tu čeká spižírna a v druhém rohu praktický vyvýšený rohový stůl ideální na společné snídaně či večeře.

Dům je po celkové revitalizaci. Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G. Výsledná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají měsíční náklady na vytápění. Chcete - li vědět, jaké jsou zde celkové měsíční náklady, zavolejte mi.

Školská čtvrť je jedno z nejklidnějších a nelepších míst k bydlení. Starší zástavba nízkých čtyřpodlažních domů, spousta zeleně mezi domy a dokonce i dost místa k parkování. Na náměstí to máte 10 minut pěšky, stejně blízko jako do největších závodů co se dříve jmenovaly MEZ Frenštát, pak Siemens, potom Continental a nyní Vitesco. Tedy jestli se od posledně nestihli opět přejmenovat. Zato tenisové kurty a kopečky Horečky se skokanským můstkem se jmenují pořád stejně a taky je máte pár kroků od domu.

Tak co, přijdete na prohlídku? V případě více nabídek si vybírá majitel dle svých představ. Zajistíme Vám dostatek peněz z nabídky 15 bank. Pomůžu Vám prodat jinou nemovitost co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Chcete - li taky takové, zavolejte mi.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Školská čtvrť 1, Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín, Česká republika Školská čtvrť 1, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín