• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 1+kk, 26 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 11 900 Kč/měsíc
Stav:Volný
1+kk, 26 m2, cihlová, OV, 5. podlaží
Popis: ID: Kod26

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+kk o celkové ploše 26m2 ve 4. patře včetně výtahu. K vybavení bytu patří kuchyňská linka se zabudovanou sklokeramickou... deskou, lednice, vestavěná šatní skříň v předsíni, koupelna s sociální zařízení WC a vanou. Na podlaze PVC a v soc. zázemí dlažba.

Dům se nachází v části Žižkova, kde byl i přes probíhající obnovu zachován původní historický ráz s dostatkem zeleně, zvláště pak ve dvorních traktech domů.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V domě je nově otevřená restaurace WingHaus (350 m2) situovaná v přízemí a suterénu domu.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

Byt je k nastěhování od 1. 11. 2020

Cena: 11 900 Kč/měsíc
Poplatky: 440 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 20 000 Kč
Provize agentury: 12 340 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: