• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 1+kk, 22 m2 - Holečkova 95, Praha 5, Praha

Cena: 9 900 Kč/měsíc
Stav:Volný
1+kk, 22 m2, cihlová, OV, 3. podlaží
Popis: Společnost Duna House nabízí k pronájmu kompletně rekonstruovanou bytovou jednotku s orientací do vnitrobloku o velikosti 21, 5 m2, která se nachází v atraktivní rezidenční části Prahy 5 - Smíchov.

Kompletně ...zařízená bytová jednotka se nachází ve 2. patře cihlové zástavby z konce 50. let. Dispozici bytu tvoří obytná část s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelna s sociální zařízení WC. K bytové jednotce přináleží na patře komora (prádelna), která je vybavena pračkou.

Celková cena za měsíc 9. 900, - Kč nájem, záloha 400, - Kč/1 osoba (voda, úklid společných prostor), elektřina a plyn se převádí na nájemce

Tato lokalita je hodně vyhledávaná. V okolí naleznete vynikající občanskou vybavenost a možnost klidného odpočinku. V blízkosti je Nákupní OC Nový Smíchov. Bohatý výběr kvalitních restaurací a kaváren. V pěší vzdálenosti jsou zelené zóny Mrázovka, Sacré Coeur Park a Petřínské sady.
Výborná dopravní dostupnost – tramvajová zastávka U Zvonu v docházkové vzdálenosti, stanice metra Anděl (pouze 7 minut do centra města).
Byt je volný od 1. 10. 2020

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.
Lokalita: Holečkova 95, Praha 5, Praha, Česká republika Holečkova 95, Praha 5, Praha

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: