• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 1+1, 43 m2 - Konečná, Zelené Předměstí, Pardubice, okr. Pardubice (již není v nabídce)

Cena: 11 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
1+1, 43 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Dobrý den, hledáte zrekonstruovaný byt k pronájmu? Nemáte rádi vysoké bytové domy, špinavé výtahy, plná parkoviště apod. ? Znáte aktuální překážky pro získání parkovací karty v doslova přecpaném centru města? Měl bych pro ...Vás nabídku, která je pravým opakem.

Jedná se o pronájem bytu o dispozici 1+1 a celkové ploše 42, 53 m2, který se nachází v přízemí rodinného domu. Lokalita: Pardubice - ulice Konečná. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Součástí vybavení je kuchyňská linka, elektrický indukční vařič, mikrovlnná a pečící trouba, pračka, jídelní stůl + židle, rozkládací futon. Vzhledem k umístění bytu je možné užívat předzahrádku u domu. Parkování je možné zdarma v ulici před domem. Výše nájmu činní 11. 000, - Kč včetně energií a internetové připojeníu, jistota (vratná kauce) činní 11. 000, - Kč, provize RK je ve výši 8. 000, - Kč + DPH (provize včetně DPH 9. 680, - Kč). Volný od 01. 03. 2020. Vhodné pro mladý bezdětný pár nebo studenty. V místě výborná občanská vybavenost a dostupnost do centra (točna trolejbusu č. 1 před domem).
Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat si nájemce na základě jím zvolených kriterií.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Konečná , Zelené Předměstí, Pardubice, okres Pardubice, Česká republika Konečná, Zelené Předměstí, Pardubice, okr. Pardubice