• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 1+1, 31 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 15 900 Kč/měsíc
Stav:archiv
1+1, 31 m2, cihlová, OV, 2. podlaží
Popis: Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1 + 1, 31m2 v 1. patře bytového domu s prostorným výtahem. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, chodby, koupelny. V bytě je nová kuchyňská linka s lednicí..., sklokeramickou deskou, troubou a myčkou. V prostorné koupelně je sprchový kout, umyvadlová skříňka se zrcadlem, toaleta, topný žebřík, elektrický bojler 100 litrů. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, střešních oken Velux, sanity (Ravak, Laufen, Grohe, nové vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. Na patře je společná terasa do dvorního traktu domu pro sušení prádla, relax, . . . . Topení je plynové etážové (kotel pro patro) s měřením pro každý byt samostatně (kotel Vaillant).

V domě je nově otevřená restaurace SOU100 restaurace (450 m2) situované v suterénu a přízemí domu - zajímavý interiér, neokoukaný jídelní a nápojový lístek. Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. relax. zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, toaleta a po dohodě s majitelem během léta využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 29st. C, protiproud pro plavání). Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min.

Jedná se pouze o dlouhodobý pronájem, není možné tento byt následně krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod

Byt je k nastěhovani od 1. 2. 2019.

ID: Kod15

Cena: 15 900 Kč/měsíc
Poplatky: 390 Kč/měsíc/os + voda 250 Kč/měsíc/os + elektřina a plyn
Kauce: 20 000 Kč
Provize agentury: 16 290 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu, které je nad cenou.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha