• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej restaurace 360 m2 - Vršovická, Praha 10, Vršovice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 4 500 000 Kč
Stav:archiv
360 m2, cihlová
Popis: Právě Vám exkluzivně nabízíme k prodeji velice dobře prosperující a stylově zařízenou restauraci v širším centru Prahy za odstupné.

Restaurace se nachází na pomezí Vinohrad a Vršovic, hned u parku Havlíčkovy sady - cest...a na Náměstí Míru trvá do 10 minut. Restaurace čítá celkovou kapacitu cca 130 osob - 70 míst ve hlavním sále a 60 míst ve venkovním posezení na terase. Nemovitost se nachází v přízemí rezidenčního komplexu a se používá pro restaurační podnikání od roku 2008.

Interiér působí příjemným dojmem díky modernímu designu. Celý objekt je ve velmi hezkém a udržovaném stavu. Kompletně vybavené, k tomuto účelu zkolaudované, pronajmuté prostory 360 m2 se vstupem z rušné ulice v blízkosti zastávek MHD. Kuchyně splňuje požadavky jak hygienické, tak i požadavky EU pro provoz restauračních provozoven. V dnešní době je restaurace vyhledávána návštěvníci z důvodu výborné kuchyně, prostředí a obsluhy.

Vzhledem k velmi dobrému umístění restaurace, zavedenosti klientely, provozu a potenciálu okolní bytové zástavby, doplněné rozumnou cenou, prostory je hojně využívány k rodinným i firemním oslavám. Restaurace ihned připravena k užívání. Restaurace může bez přerušení fungovat dále, provoz je plně zajištěn zaměstnanci, kuchaři a obsluhou restaurace.


Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Doporučujeme a rádi Vás provedeme, pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Vršovická , Praha 10, Vršovice, Praha, Česká republika Vršovická, Praha 10, Vršovice, Praha