• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej hotelu 350 m2 - Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov

Cena: 10 500 000 Kč
Stav:Volný
350 m2, cihlová, parcela 402 m2
Popis: cena včetně provize a kompletního právního servisu. Reality 11 Vám zprostředkují koupi velice hezkého penzionu, umístěného 2. 5 km od parkoviště SkiAreál Klínovec, po rekonstrukci v roce 2015 a dalších renovacích v roce 20...20.
Dům, jehož zastavěná plocha je 115 m², stojí na velkorysém pozemku s výměrou 2. 288 m² a jeho současná ubytovací kapacita je 29 osob. Lze ji navýšit případnou renovací půdy, přístavbou, případně postavením druhého, obdobného penzionu.
Současný penzion je dispozičně rozdělen na přízemí, kde je větší kuchyň (linka, myčka, lednice, sporák, na podlaze vinyl), společenská místnost, sociální zařízení WC, kotelna – vytápění 5 let starým kotlem 24 kWh na tuhá paliva, lyžárna, komora.
V 1. NP (první nadzemní patro) jsou dva apartmány - malý apartmán pro 5 osob (kuchyň, pokoj s palandou a druhý pokoj pro 3 osoby, koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC), velký apartmán až 7 osob (ložnice s dvoupostelí, kuchyňka, chodba s jídelním stolem a válendou, druhá ložnice se dvěma palandami, koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC).
Ve 2. NP (druhé nadzemní patro) jsou 4 pokoje (pro 3, 4, 4 a 5 osob), dvě toalety, společná koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem, tyto pokoje obvykle využívají kuchyň a společenskou místnost v přízemí.
Při rekonstrukci došlo k sanaci zdiva (jedná se o kombinací kamenu a cihly), nová fasáda, plastová okna, nové podlahy, v roce 2020 bylo vymalováno a provedeny další drobné opravy. Střecha zánovní, pokryta plastovým eternitem.
Jsou zde 2 komíny – ve společenské místnosti možnost vybudovat krb, na druhý komín napojen kotel. Napojeno na vodovodní řád, odpad s trativodem, s dostatečnou kapacitou.
Penzion byl vždy užíván jako nekuřácký, má velice dobrou historii inzerce na ubytovacích serverech, ve které lze pokračovat. Na pozemku nyní možné parkovat 6 – 8 aut, obec velice příjemná, s několika restauracemi a nejčastěji turistickými nebo rekreačními domy. Perfektní dostupnost na Klínovec, v okolí široké sportovní vyžití ve všech ročních obdobích. Možnost předat včetně zařízení.
Velký pozemek vybízí k dalšímu budování, případně je možné velkou zahradu ponechat a využít ji pro minizoo, velké dětské zázemí, nebo další Vaše nápady. Doporučujeme pro zájemce o podnikání v této oblasti, případně pro osobní užití velké rodiny.
Penzion je možné koupit s dalším pozemkem o velikosti 2. 335 m², který je na mapě vyznačen fialovou barvou, čímž si zajistíte naprosté soukromí.
Uvedená cena v sobě zahrnuje kompletní právní servis, úschovu i provizi. Ev. číslo: 24508. Energetický štítek: D (256 kWh/m2/rok).
Lokalita: Háj , Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov, Česká republika Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov, Ústecký kraj

Kontakt

Mgr. Veronika Nüsserová
Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: