• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej hotelu 300 m2 - Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov

Cena: 7 500 000 Kč
Stav:Volný
300 m2, kamenná, parcela 2562 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti s přírodou nebo chcete skvěle investovat, tak jste tady správně. V srdci Krušných hor na Vás čeká příležitost, kde si můžete... vybudovat svůj sen. Vlastní podnikání podle svých představ na vlastním velkém pozemku.

Vítejte v nádherném prostředí pod majestátným Klínovcem, 2 km od Skiareál Klínovec. Mám tady pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po byznysu, investici, nadšení, chuť a energie, a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v obci Háj u Loučná pod Klínovcem.

Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost pro splnění životních cílů.

Rodinný a pečlivě udržovaný penzion má již zavedené a renomované jméno s jistou klientelou. K penzionu náleží velký pozemek o cca. 2500 m² .
Zastavěná plocha budovy je 125 m², vlastní pozemek je o výměře 4 562 m² (ale majitel teď jedná z obcí o rozdělení pozemku kde si maximálně ponechá cca 1500 až 2000 m²). Penzion ve třech podlaží má 9 pokojů o 26 lůžkách a cca 300 m² podlahové plochy.

Členění budovy:
V přízemí je rozděleno na prostornou kuchyň, jídelnu, společenská místnost (recepce), sklad potravin, kotelna a vchodem na Terasu.

1. NP (první nadzemní patro). 4 krát pokoj a 2 krát koupelna každá koupelná je vybavena 2 krát toaletou, 2 krát sprchou a umyvadly

2. NP (druhé nadzemní patro). 5 krát pokoj a 1 krát technická místnost

min. 10 parkovací míst.

V nejbližším okolí atraktivní lyžařské vleky jak na Klínovci (2 Km) tak i na sousedním Fichtelberg, turistické trasy, cyklistické trasy a mnoho dalšího. . . Penzion má své kouzlo pro hotelnictví ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, jako prodej apartmánu, či jako luxusní chata s výhledem na Fichtelberg.

Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Ev. číslo: 632906. Energetický štítek: G
Lokalita: Háj , Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov, Česká republika Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov, Ústecký kraj

Kontakt

Marcel Škuta


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: