• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej hotelu 280 m2 - Hertvíkovice , Mladé Buky, okr. Trutnov (již není v nabídce)

Cena: 3 850 000 Kč
Stav:archiv
280 m2, cihlová, parcela 1593 m2
Popis: + daň z nabytí nemovitých věcí. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej ubytovacího zařízení v obci Hertvíkovice, Trutnov. Chata se nachází v Krkonoších v Hertvíkovicích. Je hned u hlavní silnice, takže dobře dostupná. Parkován...í přímo v areálu chaty!

Vybavení a služby:
Nově zrekonstruované 2 apartmány se sociálním zařízením. Přízemí: 1. apartmán - 4 lůžka, 2. apartmán - 7 lůžek. První patro: 13 lůžek (zatím nezrekonstruované). V obou nově zrekonstruovaných apartmánech - vybavená kuchyň tzn. : nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednička, sporák + trouba, - televize, - koupelna + sociální zařízení WC. V patře je to samé a částečně zrekonstruované. Společná lyžárna a kuřárna.

Rekreace a služby v okolí:
Zhruba 3km od chaty se nachází areál Mladé Buky (dětská sjezdovka, sedačková lanovka, kotva či poma dokonce i bobová dráha) dále Černá hora cca 8km od chaty. Kousek od chaty je restaurace. V Trutnově velké nákupní středisko a Tesco.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na uvedeném telefonním čísle. Ev. číslo: 607769. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Hertvíkovice , Mladé Buky, okres Trutnov, Česká republika Hertvíkovice , Mladé Buky, okr. Trutnov, Královéhradecký kraj