• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej hotelu 150 m2 - Sudoměřská, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 920 000 Kč
Stav:archiv
150 m2, cihlová
Popis: V souvislosti se současnou situací nabízíme za odstupné hotový a fungující byznys - hostel, který má výjimečnou polohu s vynikající dopravní dostupností.

Zdůrazňujeme, že nejde o prodej hostelu, ale o prodej nájemní s...mlouvy za odstupné.
Hostel se nachází v prvním nadzemním podlaží cihlového domu na Praze 3 - Žižkov, ulice Sudoměřská a je určen pro 30 hostů. K dispozici k tomu zde celkově 6 samostatných pokojů, z nichž každý disponuje 1 až 8 lůžek. K dispozici je také kuchyně s jídelním koutem. Nájemní smlouva ve formátu "as is" - součástí nájmu je vše, co je zobrazeno na fotografiích - jsou 4 chladničky, 1 mikrovlnná trouba, 1 pračka, 2 varné desky atd. Pro hosty jsou zde k dispozici skříně, které se zavírají na klíč. Hostel poskytuje jednu koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu s sociální zařízení WC a umyvadlem.

Lokalita v centru Prahy vyniká perfektní dostupností kamkoliv po městě a výbornou veškerou občanskou vybaveností - obchody, pošta, drogérie či elektro, fitness centr a obrovské množství restaurací a barů. Hostel se nachází v přímé blízkosti stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora. Parky Parukářka a Riegrovy sady nabízejí sportovní vyžití.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme energetickou třídu G.
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu uveďte prosím identifikační číslo zakázky ID: VS113.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Sudoměřská , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Sudoměřská, Praha 3, Žižkov, Praha